האזינו לעו"ד שי וייסבוך מסביר בתוכנית "יהיה בסדר" על סוגיית ההתיישנות בארנונה ושאלת ה"מחזיק" ורישום מחזיקים בארנונה (12/9/2017) :

החל מדקה 5:44 מתחיל ההסבר המהותי של עו"ד וייסבוך עם דברי מגיש התוכנית אביב לביא : "..בתחילת הדרך כשפנינו לעירייה עם כל הטענות של דימיטרי ועם הטענות שלנו, העירייה עמדה על דעתה שהחב קיים ודימיטרי יצטרך לשלם אותו. אחרי שפנינו לעו"ד וייסבוך והבאנו ממנו חוות דעת מנומקת שתכף הוא ייתן לנו את עיקריה מדוע זה לא סביר או אז העירייה בדקה את זה שוב.. ופנתה למשרד הפנים למחוק את החוב.".

[לאחר הלחיצה על כפתור "לחץ כאן" יש ללחוץ על התמונה של ירושלים המובילה לאתר של גלי צה"ל. שם יש לדלג על השידור הישיר ולגלול למטה לקטע הרלוונטי]

האזינו לראיון עם עו"ד שי וייסבוך לאחר סיום מוצלח בעקבות ייעוץ שנתן בנוגע לחיובי ארנונה שנדון בתכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל מיום 30.12.14

"..בעזרתכם הענקית והגדולה ובעזרת עו"ד שי ויסבוך שהעביר אלי בדואר האלקטרוני פסקי דין קודמים ואת זה הבאתי למחלקת הגבייה במועצה האזורית, הם הבטיחו להעביר את זה ליועץ המשפטי שלהם לאחר מכן זה עבר למשרד הפנים ולפני כשבועיים קיבלתי הודעה שהחוב עומד על 0 שקלים חדשים"

האזינו לראיון עם עו"ד שי וייסבוך בעניין חיוב ארנונה של נכס אשר נתקבל בירושה בשנת 2002, אך רק לאחר 17 שנים החליטה עיריית בני ברק לשלוח התראה בגובה של 262,000 ₪ ליורשים, בד בבד עם כך שהעירייה מסרבת למסור מסמכים הנוגעים לעניין.   (13/1/2020, ההסבר של עוה"ד וייסבוך מתחיל בדקה 6:45).

 האזינו לעו"ד שי וייסבוך מסביר בתכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל כיצד להתמודד עם עיקול על חוב ארנונה ישן, שיהוי ושכירות של נכס למשך פחות משנה (ומדוע העירייה חייבת בפיצויים ללא הוכחת נזק מקום שהיא מבצעת עיקול בלתי חוקי).  

 02.04.14  (חווה"ד מדקה 4:07 ואילך)

האזינו לראיון עם עו"ד שי וייסבוך בעניין חיוב בארנונה בגין שטח כפול משטחו האמיתי של הנכס והזכות להשבה של כספי ארנונה שנגבו במשך שנים בניגוד לחוק

 10.09.19  (חווה"ד מדקה 5:32 ואילך) 

האזינו לעו"ד שי וייסבוך מסביר בתוכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל על המורכבות וחוסר הנגישות של המידע בכל הנוגע להנחות הניתנות בארנונה

(ההסבר מדקה 6:15 ואילך)

האזינו לעו"ד שי ויסבוך משוחח עם סיון כהן בתוכניתה החדשה ב 103FM  על החשיבות של השוואת הודעת התשלום לצו הארנונה הספציפי של הרשות המקומית אליה אנו שייכים (7/12/17) :

האזינו לעו"ד שי ויסבוך מסביר בתוכנית "יהיה בסדר" בגל"צ על הנחה בארנונה לפי מבחן הכנסה שעיריית ירושלים אינה מסכימה להעניק ליהונתן (26/11/17) :

 האזינו לעו"ד שי ויסבוך משוחח על ענייני ארנונה עם המגישה ורד יפתחי בתוכנית מיוחדת לחג סוכות ברשת ב של תאגיד השידור הציבורי "כאן" ( 4/10/17 ) :

האזינו לעו"ד שי וייסבוך המסביר בתכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל על סוגיות "רישום מחזיקים", שיהוי והתיישנות בארנונה.

24.12.13  (חווה"ד מדקה 6:02 ואילך)

מן העיתונות

האם העירייה מחייבת אותי בארנונה מוגזמת שלא כדין?
פורסם באתר NRG ביום 11/07/13

ביהמ"ש קבע: שטח המפעל בראשל"צ יסווג כולו תחת סיווג "מלאכה"
פורסם באתר LOCAL ביום 5/01/14